«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Заразилися шість гравців
У київському «Динамо» спалах коронавірусу в команді: заразилися шість гравців.
Про це повідомляє прес-служба команди,- передає Інформатор .
Позитивний результат ПЛР-тестів отримали: Олександр Караваєв, Міккель Дуелунда, Георгій Цітаішвілі, Тудор Белуце, Денис Гармаша та Микола Шапаренко.
У списку заражених - асистент головного тренера Еміл Карас і чотири представники персоналу команди. Всі, у кого виявили коронавірус, знаходяться на самоізоляції.
Нагадаємо, раніше двоє гравців «Динамо» захворіли на коронавірус. Крім того, у двох воротарів збірної України виявили COVID-19.