“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Українці змінили своє ставлення до росії
Українське суспільство змінилося після багатьох подій. Найбільш тектонічною зміною стало ставлення до росії. Адже країна-агресорка останні роки в системі координат нашої країни відігравала величезну роль.
Про це "24 каналу" розповів заступник директора Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Антон Грушецький. За його словами, для багатьох це були економічні питання, або ж родина чи друзі.
"росія всі останні роки в системі координат України відігравала величезну роль. Для багатьох це були економічні питання (заробітки, - ред.), або ж родина чи друзі. Зокрема, на кінець минулого року більше ніж 40% опитаних українців стверджували, що мають близьких родичів у росії", – пояснив Грушецький.
Він переконує, що росія раніше була потужним фактором, проте зараз вона "вибита" повністю. У громадян України залишається лише рух на Захід в сторону Європи.
"І це потягнуло за собою подолання регіональних розбіжностей. Ще до повномасштабного російського вторгнення Південь і Схід України були проти НАТО і велика частина була проти ЄС, а тепер у більшості регіонів українці "за" ЄС та НАТО", – зазначив Грушецький.
"Цікаво, що молодь була більше проєвропейськи налаштована, водночас старші люди були змушені відкинути ностальгію за Радянським Союзом та повернути на ЄС для розвитку України", – додав Грушецький.
За його даними, серед молоді відбулися інші зміни. Ще три роки тому половина української молоді до 30 років стверджували, що вони хотіли поїхати жити в одну з країн ЄС чи США, але зараз таких стало в три рази менше.
"Абсолютна більшість нашої молоді "прив'язує" своє майбутнє з Україною, і важливо зберегти такий ріст патріотизму", – підсумував Грушецький.
Більше ніж 90% українців вірять у перемогу України у війні. Сумнівається у перемозі лише 3% опитаних. Серед тих, хто вірить у перемогу України, 39% вважає, що ця перемога настане до літа 2023 року. 22% роблять ставку на перемогу через 1-2 роки, а ще 20% вважають, що перемоги можна досягти найближчими місяцями. Абсолютна більшість (54%) українців вбачає перемогу у вигнанні російських військ з усієї території України та відновленні кордонів станом на січень 2014 року. Ще 22% вважають, що на цьому не можна зупинятися і треба домагатися повного знищення російської армії та розпаду рф зсередини.
Раніше ми писали, у яких сферах життя на думку українців покращилася ситуація. Також українці відповіли, чи готові до тривалих блекаутів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.