«Всі ключові питання можуть бути вирішені лише на рівні лідерів. І зустріч може бути із залученням президента США. Ми вважаємо, що подальша робота між делегаціями має сенс, якщо вона спрямована на підготовку зустрічі лідерів».
Усі п’ять персонажів у кліпі втілюють емоційні фрагменти внутрішнього світу. Баскетболіст символізує боротьбу та напругу, бальна танцюристка ніжність і вразливість, крамп-танцівник уособлює біль і агресію, брейкдансер хаос і емоційний дисбаланс, а персонаж у стилі Майкла Джексона це фасад спокою, за яким ховається справжнє “я”.
Чоловік втік з-під варти й ховався від співробітників поліції в трубі будинку
6 липня в Києві з-під варти втік 35-річний Замятін Євгеній Володимирович. На нього заведено кримінальну справу за зґвалтування неповнолітньої. На пошуки злочинця був орієнтований весь особовий склад поліції. Через кілька годин його знайшли.
На чоловіка було заведено кримінальну справу за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування малолітньої). Тепер же його «послужний список» поповнився ще однією — за втечу з-під варти (ч. 1 ст. 393 КК), — повідомляє Інформатор. Як пише «Київ Оперативний», він просидів весь день у трубі будинку. Коли спробував вилізти на дах, його затримали поліцейські.
Зараз із чоловіком розмовляють слідчі. Досудове розслідування йде за двома статтями, згаданим вище. Злочинцеві загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.
Раніше ми повідомляли про вбивство таксиста у Вінниці — всіх трьох нападників посадили за ґрати. Один із них отримав довічне.
Також писали, що колишній чоловік власниці салону краси в Києві отримав довічне ув’язнення за її вбивство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.