«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У СІЗО підозрюваного відправили на два місяці
Дніпровський районний суд Києва у суботу, 15 січня, відправив до слідчого ізолятора водія, який напередодні у місті побив пішохода. Чоловік завдав потерпілому тяжких тілесних ушкоджень.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.
Водія позашляховика, який побив перехожого, ув'язнили з можливістю внесення застави в сумі майже один мільйон гривень - 992 тисячі гривень. У СІЗО підозрюваного відправили терміном на два місяці.
Суд відхилив клопотання сторони захисту про домашній арешт підсудного. Підозрюваний вину визнав повністю. Його дії кваліфікували за ч. 1 ст. 121 КК України.
Нагадаємо, 14 січня по вулиці Аболмасова у Києві фігурант накинувся на перехожого, який зробив йому зауваження щодо неправильного паркування.
Він накинувся на чоловіка з кулаками та побив його. Постраждалий із відкритою черепно-мозковою травмою перебуває у лікарні.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Києві син чиновника побив перехожого через зауваження щодо паркування, чоловік у лікарні.
Також ми писали, що в Одесі військовий із другом побили перехожого через татуювання, чоловік помер у лікарні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.