«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Локацію оформили у європейському стилі
У Києві вчора, 19 грудня, відкрилася святкова локація "Різдво на Подолі", оформлена у європейському стилі. Вона радуватиме киян та гостей міста до 23 січня.
Інформатор пропонує до вашої уваги фотографії з новорічної локації.
Так, на подолі розташована льодова ковзанка, велика снігова гірка, атракціони, резиденція Святого Миколая.
У фуд-зоні з будинками у стилі традиційних європейських ярмарків можна придбати різдвяні сувеніри крафтового виробництва.
Нагадаємо, раніше у Києві відкрили головну ялинку України. Ми розповідали, як це було .
Раніше Інформатор повідомляв про майбутній марафон новорічних свят, і розповідав про те, які COVID-документи мають бути з собою під час гулянь.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .