RU
Головна
Україна
Події
19:32, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

У неділю, 28 листопада, у центрі Києва молодик почав руйнувати Ханукію. Вандала зупинила муніципальна варта. Про це повідомляє Об'єднана єврейська громада України. - пердає Інформатор . Цей момент вдалося зняти на відео. Під оплески та схвальні вигуки чоловік почав руйнувати об'єкт. Насамкінець він у своє виправдання каже: "А ось не треба ставити". "Поруч із ним знаходився Андрій Рачок, який повалив Ханукію на Подолі минулого року. За інформацією з його сторінки у Facebook, група вандалів затримана, а нападника звуть Юрій Тебенко... За інформацією ОЕОУ, Андрій Рачок досі не покараний за торішній вандалізм", - зазначають у громаді. Об'єднана єврейська громада України заявила, що звернеться до поліції Києва із заявою про відкриття кримінального провадження. Ханукія світильник, який запалюють протягом восьмох днів свята Ханука. Він символізує духовну стійкість і перемогу святості над нечистотою, світла над навколишнім пітьмою. Нагадаємо, раніше Верховна рада України ухвалила законопроект № 5109 Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні. Документ встановлює заборону антисемітизму та його проявів . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Києві вандал спробував зруйнувати Ханукію на Хрещатику

Читать на русском
У Києві вандал спробував зруйнувати Ханукію на Хрещатику

Його вже затримали

У неділю, 28 листопада, у центрі Києва молодик почав руйнувати Ханукію. Вандала зупинила муніципальна варта.

Про це повідомляє Об'єднана єврейська громада України. - пердає Інформатор .

Цей момент вдалося зняти на відео. Під оплески та схвальні вигуки чоловік почав руйнувати об'єкт. Насамкінець він у своє виправдання каже: "А ось не треба ставити".

"Поруч із ним знаходився Андрій Рачок, який повалив Ханукію на Подолі минулого року. За інформацією з його сторінки у Facebook, група вандалів затримана, а нападника звуть Юрій Тебенко... За інформацією ОЕОУ, Андрій Рачок досі не покараний за торішній вандалізм", - зазначають у громаді. 

Об'єднана єврейська громада України заявила, що звернеться до поліції Києва із заявою про відкриття кримінального провадження.

Ханукія – світильник, який запалюють протягом восьмох днів свята Ханука. Він символізує духовну стійкість і перемогу святості над нечистотою, світла над навколишнім пітьмою. 

Нагадаємо, раніше Верховна рада України ухвалила законопроект № 5109 «Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні». Документ встановлює заборону антисемітизму та його проявів .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.