У Києві TikTok-блогер грубо облаяв захисника України, якого хотів "пранканути": відео та деталі скандалу

Тіктокер образив військового, бо той не підтримав його "легенду" для відео

Скандал з пранкером
Блогер вже попросив вибачення перед усіма військовими ЗСУ за свій вчинок

Тіктокер образив військового, бо той не підтримав його "легенду" для відео

У центрі Києва пранкер з TikTok Сурік Черкезов грубо образив українського військового під час зйомки відео для соцмережі. Захисник не захотів брати участь в розіграші, у відповідь на це блогер почав агресивно спілкуватися з військовим та навіть послав його. Тіктокер виклав невдале відео в мережу, але замість лайків отримав критику та скандал, який швидко розгорівся у неділю, 30 квітня.

Так, на відео помітно, як блогер підійшов на вулиці до незнайомого чоловіка з елементами військової форми та почав свій недолугий пранк. Чоловікові явно не сподобалося те, що відбувається, але тіктокер вирішив не зупиняти.

"- Валеро, брате, привіт. Ми вчора з тобою бухали.
- Який я тобі Валера?.. Яке ми з тобою бухали, дядьку? Я воював", - чути на відео.

Ймовірно, блогер очікував, що воїн підтримає його "легенду" й нібито "прикриє" перед дівчиною, яка весь час стояла поруч та теж брала участь в розіграші. Коли пранк не вдався, Сурік розізлився та наїхав на чоловіка.

"Ти серйозно? І що?... Ти не міг мене спасти перед дівчиною? Ти розумієш, що ведеться відеоспостереження? Давай, йди нах*й звідси", - заявив блогер.

Після публікації відео блогер досить швидко поплатився за образу військового. За кілька годин у мережі з'явилося відео, де невідомі нібито знайшли жартівника та змусили його перепрошувати. Ці ж кадри Сурік виклав у своєму Instagram у stories.

Момент з відео
Момент з відео

Потім блогер записав відео, де розповів, що його били нібито 8 людей та змусили ще зібрати гроші на пікап для ЗСУ. Тіктокер також заявив, що підіймає економіку України, його брати воюють, тому буде шукати кривдників.

Далі за сценарієм - вибачення

Однак те відео не допомогло залагодити ситуацію, тому через деякий час Сурік записав нове, на якому просив вибачення перед усіма військовими ЗСУ за свій вчинок, особливо перепрошував у того самого бійця, якого образив. Під кінець хлопець також заявив, що відкриває збір на купівлю пікапа для українських захисників.

"Сталася ситуація, у якій я був 100% не правий. Я розумію, що це було огидно з моєї сторони. Я хочу особисто попросити вибачення перед всіма військовими, які побачили цей позор. Хочу особисто попросити вибачення саме перед цим військовим (з відео - ред.). Якщо ти мене бачиш, я прошу вибачення в тебе. Надалі, якщо це можливо, я б хотів зустрітися та вибачитися ще раз. Моя поведінка бала недопустимою", - заявив блогер.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.