«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
Пожежу незабаром загасили
У понеділок, 15 березня, в Дарницькому районі Києва сталася пожежа в реанімаційному відділенні. Стан пацієнтів не дозволяв їх евакуювати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій .
Рятувальники отримали повідомлення про пожежу о 14:34. Вогонь виник в міській лікарні №1 на Харківському шосе, 121.
"По прибуттю було встановлено, що на 3-поверсі 3-поверхової будівлі лікарні, в кімнаті сестри-господині реанімаційного відділення, сталося загоряння чистої постільної білизни та господарського приладдя на площі 15 кв . м", - йдеться в повідомленні.
О 15:11 пожежні локалізували загоряння, о 15:21 - ліквідували.
"Пожежа супроводжувалася сильним задимленням, але стан хворих не дозволяв їх евакуювати, тому під час ліквідації пожежі здійснювалося провітрювання приміщень, в цей час, разом з хворими, в кожній палаті перебували по одному рятівнику і медичному працівнику", - відзначають в ДСНС.
Хворих на COVID-19 у приміщеннях, де виникла пожежа не було. Причина загоряння встановлюється. Жертв і постраждалих немає.
Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський підписав закон,що посилює відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки.
Відзначимо, раніше повідомили про підозру чиновникам,які гасили масштабні пожежі в Луганській області «на папері».