“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Лисиця сховалася під дошками у дворі і вкусила жінку, коли та проходила повз
У Голосіївському районі Києва зафіксували випадок сказу у лисиці. Жінка, яку вона вкусила, наразі знаходиться на лікуванні.
Інцидент стався ще 17 квітня. Лисиця забігла до двору будинку та сховалася під дошками, - повідомляє Інформатор. Того ж дня, згодом, вона вкусила жінку, яка проходила повз. Через добу тварина померла.
Як повідомляють у ГУ Держпродпотребслужби у Києві,труп лисиці доставили до ветеринарної клініки 19 квітня. Дослідження показали специфічні світіння, характерні для вірусу сказу.
Нагадаємо, сказ - гостре інфекційне захворювання. Воно може передаватися людині або тварині не тільки через укус, а також і через слину. Встановлено, що у тварин слина може бути заразною до появи будь-яких клінічних ознак. Тобто можна заразитися від тварини, яка не виглядає хворою, але є носієм сказу. При цьому тварина не агресивна, а м'яко облизує того, кого любить. Досить зараженій слині потрапити на слизову оболонку ока, губи, пошкоджену шкіру навіть при незначній подряпині або до носа - цього вже достатньо, щоб вірус потрапив в кров.
Сказ вражає центральну нервову систему, супроводжується паралічами і завжди закінчується смертю. Специфічної терапії захворювання на сказ в світі не існує. Випадки одужання людей від сказу не зареєстровані.
З огляду на те, що Київ з усіх боків межує з лісопарковими зонами, в яких є численні потенційні носії збудника сказу (лисиці, єнотовидні собаки), варто уважно ставитися до здоров'я власних тварин, а також тих, які проживають поруч. Профілактичні рекомендації прості - не пропускати щеплення домашнім улюбленцям. Вакцинацію тварині потрібно робити щорічно.
Раніше ми писали про те, що в Харкові жінку вкусила скажена кішка - один з районів міста закрили на карантин.
Також повідомляли про схожу ситуацію у Житомирській області - тоді місцевого жителя вкусила білка .