“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У більшості будинків столиці є можливість самостійно регулювати подачу тепла
У Києві в багатьох будинках з центральним постачанням тепла гріють батареї, при тому, що на вулиці - плюс 22 градуси. У Київській міській адміністрації пояснюють, що тепло подають на мінімальних показниках, оскільки систему вже запустили. І це краще, ніж би його вимкнули взагалі, адже уночі надворі все ж таки прохолодно і будівлі швидко охолоджуються.
Про це йдеться у повідомленні КМДА у Telegram. Чиновники пояснюють, що теплопостачання подається на мінімальних параметрах, це дозволяє не допустити охолодження будинків, якби вони взагалі залишались без тепла.
"Більшість столичного житлового фонду та всі навчальні заклади оснащені індивідуальними тепловими пунктами. Це передбачає оперативне регулювання теплоносія і автоматично обмежує подачу тепла у теплі дні", - пишуть у повідомленні.
Також КМДА інформує, що у школах на час канікул опалення вимкнуть. Це зроблять заради економії енергії, адже опалювальний сезон у воєнний час може зіткнутися із ризиками.
Попри дуже теплу погоду усього попереднього тижня, вже від понеділка, 23 жовтня, буде сиро й прохолодно. На більшу територію прийдуть дощі, а уночі можливі заморозки. У Києві погода поступово знизиться до 14, а далі - 11 градусів тепла удень, а вночі буде лише плюс шість градусів.
За інформацією міського голови Віталія Кличка, до тепла у столиці вже підключили близько 5,2 тисячі будівель – житлового фонду та соціальної сфери. Зокрема, з теплопостачанням 199 навчальних закладів, 324 дитячих садочки, 126 медзакладів (у тому числі 11 пологових будинків та 59 стаціонарів), 85 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.