"Не ламай калину" як дорога вздовж річки між надією і страхом. Калина — це серце, яке боїться бути скривдженим, а хустка ніби мовчазне «повернися». Це історія про любов на відстані і нагадування: жінка, яка чекає, теж проходить свою війну.
Затриманому загрожує до восьми років в'язниці
Чоловік на дитячому майданчику в Києві показував статевий орган маленькій дівчинці. Правоохоронці затримали 33-річного підозрюваного.
Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури у Facebook,передає Інформатор.
До поліції звернувся стурбований чоловік, який розповів про невідомого, який оголив свій статевий орган перед дівчинкою, коли та каталася на гойдалці.
Поліцейські затримали підозрюваного, яким виявився уродженець Узбекистану 1988 року народження.
Йому повідомили про підозру за частиною 1 статті 156 "Розбещення малолітніх" Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Чоловікові загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
Як раніше повідомляв Інформатор, в Київській області дитячий фотограф розбещував малолітніх під час зйомок у дитсадках.
Пізніше в Києві затримали чоловіка, який зґвалтував 10-річну дівчинку в ліфті.