RU
Головна
Україна
Кримінал
18:00, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Києві чоловік зґвалтував свою 14-річну доньку, обманом заманив її до себе в будинок. У вівторок, 5 жовтня, його заарештували. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури. 2 жовтня підозрюваний запросив до себе додому 14-річну доньку, щоби подивитися фільм. З матір'ю дівчинки чоловік не живе, подружжя розлученно і мешкаютьокремо. У квартирі батько став погрожувати доньці ножем і пістолетом і примусив до статевого контакту, зґвалтувавши дівчинку. 38-річному киянину повідомили про підозру в зґвалтуванні неповнолітньої доньки (ч. 3 ст. 152 КК України). Суд за клопотанням прокурора обрав чоловікові безальтернативний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі. Раніше Інформатор повідомляв, що чоловік зґвалтував у під'їздах п'ятьох дівчаток. Також ми писали, що в Донецькій області іноземець зґвалтував і жорстоко вбив 14-річну дівчинку. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Києві чоловік запросив свою 14-річну доньку подивитися фільм і зґвалтував

Читать на русском
У Києві чоловік запросив свою 14-річну доньку подивитися фільм і зґвалтував

При цьому недбайливий батько погрожував дівчинці ножем і пістолетом

У Києві чоловік зґвалтував свою 14-річну доньку, обманом заманив її до себе в будинок. У вівторок, 5 жовтня, його заарештували.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

2 жовтня підозрюваний запросив до себе додому 14-річну доньку, щоби подивитися фільм. З матір'ю дівчинки чоловік не живе, подружжя розлученно і мешкають окремо.

У квартирі батько став погрожувати доньці ножем і пістолетом і примусив до статевого контакту, зґвалтувавши дівчинку.

38-річному киянину повідомили про підозру в зґвалтуванні неповнолітньої доньки (ч. 3 ст. 152 КК України).

Суд за клопотанням прокурора обрав чоловікові безальтернативний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Раніше Інформатор повідомляв, що чоловік зґвалтував у під'їздах п'ятьох дівчаток.

Також ми писали, що в Донецькій області іноземець зґвалтував і жорстоко вбив 14-річну дівчинку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.