“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У Києві через повідомлення про мінування закрили кілька станцій метро
У четвер, 18 березня, в Києві закрили кілька станції метро і пересадочні вузли закрили на вихід і вхід. Причина - повідомлення про мінування, яке залишив анонім.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на пост Київської міської державної адміністрації в Telegram.
Так, закриті наступні станції метро:
Інформацію про відкриття станцій нададуть після того, як співробітники спецслужб проведуть перевірку.
ОНОВЛЕНО - 16:29: станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності", а також пересадочні вузли перевірені і відкриті для пасажирів. Будь-яких вибухонебезпечних предметів там не виявили. Триває перевірка інших станцій метро.
ОНОВЛЕНО - 17:12: на станціях метро "Червоний хутір" і "Героїв Дніпра" йде перевірка. Решта відкриті для пасажирів.
Нагадаємо, подібна ситуація відбувається в Києві не вперше - ми писали про це тут і тут.
Також розповідали про те, що в Миколаєві «замінували» чотири школи .