"Якщо у вас не буде солдатів на фронті, ви втратите одну територію, втратите село, а після села ви втратите місто"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Китай щороку втрачає понад 35 мільярдів кг зерна
У Китаї прийняли закон по боротьбі з розтратою їжі, він спрямований на зменшення кількості харчових відходів. Тепер у країні ввели штрафи для тих відвідувачів закладів, які замовили надмірну кількість страв і не доїли.
Про це повідомляє Інформатор із покликанням на Xinhua.
Відповідно до закону, заклади громадського харчування можуть стягувати додаткову плату з користувачів, які залишають занадто багато харчових відходів.
До слова, Китай щороку втрачає понад 35 мільярдів кг зерна на етапах логістики, і майже 18 мільярдів кг інших харчових продуктів.
Нагадаємо, Зеленський ввів тимчасовий безвізовий режим для китайських туристів.
Також Інформатор писав, що в Китаї озброєний ножем чоловік увірвався на територію дитячого садка. Повідомляється про 18 поранених, більшість із них — діти.