"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Мешканців Яготинської тергромади чекають вимкнення світла через масштабні ремонтні роботи. Очікується, що їх проведуть 23 і 24 березня. Відтак, на певний час і за певними адресами світла не буде.
У Київській області планують встановити 11 тисяч багатозонних лічильників і попереджають про тривалі відключення світла, заплановані на 23 і 24 березня. Так, мешканців Яготинської міської тергромади попередили про тривалі відключення електроенергії через ремонтні роботи на енергооб'єктах.
Отже, у четвер, 23 березня, світло вимикатимуть з 09:00 по 17:00 за такими адресами:
У п'ятницю, 24 березня електроенергії не буде також з 09:00 по 17:00 за такими адресами:
У Повітряних силах оголосили можливі об'єкти для нових ракетних атак росії. У списку пріоритетних цілей для обстрілів російських військ вказані урядові будівлі, будівлі Збройних Сил і Міністерства оборони, а також транспортна інфраструктура, гідротехнічні та очисні споруди.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у відділеннях "Укрпошти" українці вже замінили десять млн ламп розжарювання на енергоощадні. Крім того, у Yasno пояснили, чому під час ракетних атак вимикають світло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.