У світі, де існує чорне, завжди знайдеться біле. На кожного антагоніста знайдеться протагоніст, герой, який його переможе. Кожне зло буде покаране, це тільки питання часу. Світ справедливіший, ніж вам здається. Головне – не забувати і вірити в це, — коментують DETACH.
Їх на смерть прибило падаючими деревами
Увечері 17 липня в Київській області погіршилися погодні умови - майже весь регіон накрили дощі та шквальний вітер. Через негоду в селах загинули дві людини, ще одна - отримала травми.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Держслужбу з надзвичайних ситуацій.
Люди загинули через падіння дерев у селах Вишгородського району. Підрозділи ДСНС прибрали повалені дерева, для цього залучили 2 одиниці техніки.
Нагадаємо, під час сильного вітру не слід ходити або стояти під деревами, рекламними конструкціями, які можуть впасти.
Під час грози не можна:
Раніше ми розповідали, що в Німеччині через сильні дощі та повені загинули 133 людини. Одним із найбільш постраждалих регіонів стало місто Ерфтштадт поблизу Кельна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.