"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Силовики будуть відпрацьовувати протидію диверсійним проявам на військових об'єктах
З 14 по 16 вересня координаційна група Антитерористичного центру при Службі безпеки України в столиці та Київській області буде проводити тактико-спеціальні навчання.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ .
«Заплановані заходи будуть проходити на території Білоцерківського і Обухівського районів Київської області. У кілька етапів силовики будуть відпрацьовувати протидію диверсійним проявам на військових об'єктах», - йдеться в повідомленні.
У заходах візьмуть участь підрозділи СБУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Військової служби правопорядку України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, командування військової частини, представники органів влади та управління Київської області.
Попутно СБУ закликає громадян бути пильними.
У разі виявлення підозрілих предметів або засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної і терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за телефоном гарячої лінії ГУ СБУ у Києві та Київській області або телефонуйте на лінію 102.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут