У Карпатах відновили закинуту залізницю до Румунії

Читать на русском

Румунія має відремонтувати ще свою частину цієї залізниці

Читать на русском
У Карпатах відновили закинуту залізницю до Румунії

Румунія має відремонтувати ще свою частину цієї залізниці

У Карпатах відновили закинуту на кордоні з Румунією. Це дозволить збільшити кількість пасажирських та вантажних перевезень.

Про це повідомив керівник УЗ Олександра Камишін, - передає Інформатор.

"Відкрили одразу дві дільниці на кордоні з Румунією. Рахів – Берлебаш – держкордон та Тересва – держкордон. Це 19,3 км та 1,1 км нової колії, які були збудовані нашими колійниками за рекордні 2 місяці", – йдеться в повідомленні.

Ці дільниці у майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією — найбільш завантаженому напрямку. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня. Це додаткові 3,5 млн тон вантажів на рік.

Так виглядає відновлена залізниця

Окрім того, дільниці відкривають перспективу і для нових пасажирських напрямків — міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців.

Але це стане можливим одразу після того, як Румунія відремонтує свою частину дільниці. 

До того часу по цій дільниці буде ходити приміський дизель-поїзд №6441/6442 Коломия — Рахів — Коломия, маршрут якого вже продовжено до станції Ділове, що на кордоні з Румунією.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.