«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
Прем'єр доручив підготувати проект меморандуму
У Кабінеті міністрів відбулася нарада з питань тарифної політики в сфері централізованого теплопостачання. Прем'єр доручив підготувати проект меморандуму щодо врегулювання питань у сфері опалення та гарячої води в Україні до 25 січня.
Про це повідомляє прес-служба Кабміну,передає Інформатор .
Під час засідання учасники зустрічі домовилися виробити проект спільного меморандуму, який буде регламентувати такі домовленості:
Прем'єр дав доручення міністру розвитку громад і територій Олексію Чернишову, в. і. о. міністра енергетики Юрію Вітренко, главі НКРЕКУ Валерію Тарасюку, голові правління НАК "Нафтогазу" Андрію Коболєву підготувати і подати Кабінетові Міністрів проект меморандуму про взаєморозуміння стосовно врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води в Україні до 25 січня.
Нагадаємо, Кабмін затвердив нові тарифи на газ до кінця карантину.Крім того, в Україні встановили граничну ціну на розподіл газу.
Також Інформатор писав, як змінювалися тарифи на комуналку за час незалежності України.