«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
«А коли вийде FENOMENAL’?» — питали ви мене протягом останніх трьох років. Цих запитів і коментарів було стільки, що я просто не змогла залишити їх без уваги.
Це 84% від усіх зіпсованих доз вакцин в Україні
З початку компанії з вакцинації на Прикарпатті зіпсували майже півтисячі COVID-вакцини Covishield. Це 84% від усіх зіпсованих доз вакцин від коронавірусу в Україні.
Про це в ефірі телеканалу "Галичина" розповів Володимир Дзьомбак, заступник директора департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА, - передає Інформатор .
З початку вакцинації в Івано-Франківській області зіпсували 492 дози - 84% від усіх зіпсованих доз в Україні. Це сталося через те, що у флаконах з Covishield немає градуювання, і медики не використовували у що залишилася дозу у флаконі, оскільки думали, що вона менше за інші.
"Мобільні бригади, які проводять вакцинацію, вони досить переживали, набираючи в шприц дозу, щоб це була повноцінною дозою для того, щоб не знизити дозу і ефект від вакцинації. В даний час додатково проведене навчання", - розповів Дзьомбак.
Нагадаємо, з початку вакцинації в Україні прищепили 477 833 особи.За минулу добу, 20 квітня, вакцину отримали 15 042 людини.
Також Інформатор писав, що в Україні збираються побудувати лабораторію для розробки вакцин.На це виділили 100 млн гривень.