«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Вона доступна в чатах Instagram, а також в Facebook Messenger.
Компанія Facebook представила функцію самознищення повідомлень - Vanish Mode. Вона доступна в чатах Instagram, а також в Facebook Messenger.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання TechCrunch.
Користувачі обох платформ зможуть відправляти повідомлення, які будуть самостійно віддалятися, коли співрозмовник їх побачить або закриє чат.
Щоб перейти до режиму Vanish Mode потрібно свайпнути вгору, перебуваючи в чаті. Чорний фон бесіди свідчить про включений режим самознищення повідомлень. Щоб перейти до стандартного режиму, необхідно натиснути кнопку "Вийти з режиму зникнення" у верхній частині екрану.
Крім того, якщо співрозмовник зробить скріншот, це відобразиться в чаті. Почати бесіду у режимі Vanish Mode можна тільки з людьми, з якими користувач підтвердив спілкування.
Зараз функція доступна у США, Канаді, Мексиці, Перу і Бангладеші. Однак незабаром її зможуть спробувати користувачі в усьому світі, відзначили в компанії.
Раніше Інформатор писав, що Facebook запускає онлайн-тренінги для малого і середнього бізнесу в Україні .