Головна
Україна
Події
11:19, 31 Березня
Информатор UA

Интро

У Хмельницькому троє військових незаконно переправляли чоловіків призовного віку за кордон. За такі послуги їм сплачували від 2 тисяч доларів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДБР. Так, працівники ДБР та Хмельницька обласна військова адміністрація викрили схему переправки до Польщі військовозобов'язаних громадян України під виглядом осіб, що супроводжують гуманітарні вантажі для потреб однієї з військових частин Хмельницького. Схему організував військовослужбовець цієї частини та залучив до протиправної діяльності ще двох підлеглих. За свої послуги ділки брали від 2 тисяч доларів. Задокументовано кілька фактів отримання грошей від потенційних замовників. Одного з військових затримали «на гарячому» – при отриманні частини плати – 600 доларів США. Під час обшуку у кабінеті організатора схеми знайшли 140 тисяч гривень. Слідчі ДБР порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 (Хабарництво), ч. 5 ст. 426-1 (Перевищення військовою посадовою владою або службовими повноваженнями) КК України. Санкції статей передбачають до п'яти років ув'язнення. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

У Хмельницькому військові за 2 тисячі доларів переправляли чоловіків за кордон

Читать на русском

Одного з військових затримали «на гарячому»

Читать на русском
У Хмельницькому військові за 2 тисячі доларів переправляли чоловіків за кордон

Одного з військових затримали «на гарячому»

У Хмельницькому троє військових незаконно переправляли чоловіків призовного віку за кордон. За такі послуги їм сплачували від 2 тисяч доларів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДБР.

Так, працівники ДБР та Хмельницька обласна військова адміністрація викрили схему переправки до Польщі військовозобов'язаних громадян України під виглядом осіб, що супроводжують гуманітарні вантажі для потреб однієї з військових частин Хмельницького.

Схему організував військовослужбовець цієї частини та залучив до протиправної діяльності ще двох підлеглих.

За свої послуги ділки брали від 2 тисяч доларів.

Задокументовано кілька фактів отримання грошей від потенційних замовників. Одного з військових затримали «на гарячому» – при отриманні частини плати – 600 доларів США. Під час обшуку у кабінеті організатора схеми знайшли 140 тисяч гривень.

Слідчі ДБР порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 (Хабарництво), ч. 5 ст. 426-1 (Перевищення військовою посадовою владою або службовими повноваженнями) КК України. Санкції статей передбачають до п'яти років ув'язнення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.