"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
У Хмельницькій області цинічно вбито 36-річного священика
Співробітники карного розшуку Національної поліції України спільно з колегами розкрили цинічне вбивство.
Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Департаменту карного розшуку Хмельницької області.
«25 липня 2020 на« 102» надійшло повідомлення про те, що неподалік від автобусної зупинки одного з сіл Летичівського району Хмельницької області виявлено тіло невпізнаного чоловіка 30-35 років на стадії розкладання. Після вживання першочергових заходів виявили наявність ознак насильницької смерті», - йдеться у повідомленні.
Надалі оперативниками вдалося встановити особу вбитого - ним виявився 36-річний мешканець Закарпатської області - священнослужитель УПЦ, що зник напередодні зазначених подій. Після проведення розшукових дій поліцейським вдалося встановити й особу підозрюваного - ним виявився раніше неодноразово судимий за крадіжки чоловік.
«Напевно і на цей раз не втримався від крадіжки чужого майна, але «ставка» вже вище - життя людини. Зловмисник у скоєному зізнався», - відзначають в поліції.
Зловмисника затримали з речами жертви у місті Дружківка Донецької області.
«Тривають слідчі дії. Реальні мотиви та обставини події встановлюються», - пояснили у поліції.
Нагадаємо, в Києві 48-річний чоловік побив до смерті 39-річну жінку, свою співмешканку. Зараз йому загрожує до 10 років тюремного ув'язнення.