«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Створили понад 20 тисяч фейкових облікових записів
Жителі Херсона організували на користь Російської Федерації ботоферму, яка діяла з 2019 року. Її вже заблокували правоохоронці.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора.
За даними слідства, вони встановили та адміністрували спеціальне телекомунікаційне обладнання.
"Воно дозволяло приховувати реальні мережеві ідентифікатори при створенні профілів на соціальних платформах, форумах та месенджерах шляхом зміни параметрів та характеристик трафіку", - йдеться у повідомленні.
З 2019 року створено понад 20 тисяч фейкових облікових записів.
"Вони використовувалися для розсилки анонімних повідомлень про мінування, поширення дезінформації та інших протиправних дій, спрямованих на дестабілізацію суспільної обстановки в Україні", - йдеться у повідомленні.
За це зловмисникам платили через заборонені російські платіжні системи.
У них вилучили під час обшуків комп'ютери, телекомунікаційне обладнання та понад 3000 SIM-карток.
Відкрито кримінальне провадження. Проводяться судові експертизи, продовжуються допити осіб та інші слідчі дії.
Нагадаємо, цього року СБУ заблокувала понад 65 тисяч ботів у соцмережах.
Також раніше СБУ припинила діяльність ботоферми у Чернігові, яка використала майже 2,5 тисячі бот-акаунтів. Керували нею дистанційно, із Росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.