RU
Головна
Україна
Кримінал
16:22, 9 Жовтня
Информатор UA

Интро

У суботу, 9 жовтня, до поліції Харкова надійшло анонімне повідомлення про замінування семи лікарень і супермаркету. Поліція і вибухотехніки вже перевіряють будівлі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Нацполіції Харківської області. За інформацією місцевих ЗМІ, у 6 із 7 лікарень лікують пацієнтів із коронавірусом. "Надійшла інформація про замінування 6 ковідних лікарень. У родичів госпіталізованих пацієнтів спостерігається паніка, але лікарі запевняють, що всі медичні послуги надаються в повному обсязі", розповіли в місцевому виданні "Труха". Нагадаємо, в Полтаві 6-річний хлопчик гімназію, на батьків склали адмінпротокол. Також Інформатор писав, що в Україні посилили покарання за псевдомінування. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Харкові "замінували" шість COVID-лікарень

Читать на русском
У Харкові "замінували" шість COVID-лікарень

Також повідомили про мінування супермаркету

У суботу, 9 жовтня, до поліції Харкова надійшло анонімне повідомлення про замінування семи лікарень і супермаркету. Поліція і вибухотехніки вже перевіряють будівлі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Нацполіції Харківської області.

За інформацією місцевих ЗМІ, у 6 із 7 лікарень лікують пацієнтів із коронавірусом.

"Надійшла інформація про замінування 6 ковідних лікарень. У родичів госпіталізованих пацієнтів спостерігається паніка, але лікарі запевняють, що всі медичні послуги надаються в повному обсязі", — розповіли в місцевому виданні "Труха".

Нагадаємо, в Полтаві 6-річний хлопчик «замінував» гімназію, на батьків склали адмінпротокол.

Також Інформатор писав, що в Україні посилили покарання за псевдомінування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.