RU
Головна
Україна
Події
19:51, 29 Березня
Информатор UA

Интро

У Харкові у 40-річної жінки виявили тропічну малярію. Пацієнтка прибула з Танзанії до України 14 березня.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Харківський обласний лабораторний центр .Жінка місяць перебувала в Танзанії, і за цей же час встигла відвідати і Занзібар. При цьому поки жінка перебувала за кордоном симптомів малярії не було, але її кусали комарі, а індивідуальну хіміопрофілактику до виїзду і під час перебування в Танзанії вона не робила.Перші ознаки захворювання з'явилися у пацієнтки 19 березня - через п'ять днів після повернення до України - загальна слабкість, головний біль, підвищення температури тіла до 38,7 градусів.До медиків жінка звернулася через чотири дні, але її перевірили тільки на наявність COVID-19. На наступний день її ушпиталили та виявили збудників малярії, але лікування не допомогло врятувати її життя.Нагадаємо, наразі українці можуть поїхати до 104 країн світу.Їх можна відвідати, дотримуючись карантинних обмежень.Як раніше повідомляв Інформатор, Домініканська Республіка змінила правила в'їзду до країни для туристів.З 1 квітня туристам необхідно буде заповнити форму прибуття і відправлення, а після цього система згенерує два QR-коди.

У Харкові після поїздки до Танзанії від малярії померла українка

Читать на русском
У Харкові після поїздки до Танзанії від малярії померла українка

Жінка звернулася до лікарів через чотири дні після появи симптомів

У Харкові у 40-річної жінки виявили тропічну малярію. Пацієнтка прибула з Танзанії до України 14 березня.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Харківський обласний лабораторний центр .

Жінка місяць перебувала в Танзанії, і за цей же час встигла відвідати і Занзібар. При цьому поки жінка перебувала за кордоном симптомів малярії не було, але її кусали комарі, а індивідуальну хіміопрофілактику до виїзду і під час перебування в Танзанії вона не робила.

Перші ознаки захворювання з'явилися у пацієнтки 19 березня - через п'ять днів після повернення до України - загальна слабкість, головний біль, підвищення температури тіла до 38,7 градусів.

До медиків жінка звернулася через чотири дні, але її перевірили тільки на наявність COVID-19. На наступний день її ушпиталили та виявили збудників малярії, але лікування не допомогло врятувати її життя.

Нагадаємо, наразі українці можуть поїхати до 104 країн світу.Їх можна відвідати, дотримуючись карантинних обмежень.

Як раніше повідомляв Інформатор, Домініканська Республіка змінила правила в'їзду до країни для туристів.З 1 квітня туристам необхідно буде заповнити форму прибуття і відправлення, а після цього система згенерує два QR-коди.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.