«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
«Калатало» – це пісня, у якій багато пристрасті, емоцій та внутрішньої боротьби. У цій акустичній версії вона відкривається по-новому – без зайвих ефектів, лише голос, музика і справжні почуття.
Загинуло 11 людей, 82 постраждалих
Російські війська продовжують вторгнення до Харківської області. Незважаючи на заяви РФ, ворог обстрілює житлові будинки.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост голови Харківської ОДА Олега Синєгубова.
Так, близько 20:00 у Харкові обстріляли Центр крові та навчальний заклад. Є жертви серед мирного населення.
Усього за дві доби російського вторгнення постраждало 82 особи. А саме 59 цивільних, 23 військових. Загинуло 4 військових та 7 цивільних.
Синєгубов зазначив, що ЗСУ та прикордонні підрозділи докладають усіх зусиль і використовують увесь бойовий досвід, щоб дати гідну відповідь ворогові. Патріоти тероборони також на бойових позиціях.
ДСНС, ГУНП, Центри екстреної медичної допомоги ліквідують наслідки російського вторгнення. Щохвилини рятують українців.
Нагадаємо, на Чернігівщині ЗСУ відбили прорив російських військ.
Крім того, прикордонникам, які до останнього захищали Зміїний острів, надали звання «Героя України» посмертно.
Також Інформатор писав про ситуацію в Україні прямо зараз.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.