У пісні співачки оспівують красу найрізноманітніших квітів — від білих тюльпанів і чайних троянд до бузкових фіалок і рожевих півоній. Кожен куплет — це яскраві образи та ароматні фарби, що створюють ніжний емоційний всесвіт композиції. Але головна думка незмінна: найціннішими квітами завжди залишаються ті, що подаровані з любов’ю.
Інформація внесена до Єдиного реєстру
У Харкові чоловік погрожує поліцейським, які прийшли до нього з обшуком, підірвати гранату. Введена спеціальна поліцейська операція "Грім".
Про це повідомляє прес-служба поліції Харківської області,передає Інформатор .
"О 8:50 співробітники карного розшуку Основ'янського відділу поліції прийшли до будинку мешканця району проводити санкціонований обшук. Чоловік вийшов до поліцейських з гранатою, і від'єднавши чеку, погрожує її підірвати", - йдеться у повідомленні.
На місце виїхала слідчо-оперативна група, співробітники Управління "КОРД", фахівці вибухотехнічного управління поліції.
Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) і ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Згідно санкції статей максимальне покарання за вчинення цих злочинів передбачає до 15 років тюремного ув'язнення або довічне позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше в Києві на заправці чоловік намагався змусити продати йому алкоголь,погрожуючи підірвати гранату.