«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Внаслідок підпалу ніхто не постраждав
У Харківській області невідомі спалили автомобіль секретаря Лозівської міської ради.
Про це повідомила народний депутат Ірина Геращенко, - передає Інформатор .
До обласної поліції про інцидент повідомили близько 3:40 22 жовтня, - повідомили рятувальники.
«Виникло загорання автомобілю Suzuki Vitara, який належить 50-річному чоловікові. Останнім часом транспортним засобом користувався 41-річний брат власника. Відомо, що він є кандидатом в депутати Лозівської міської ради», - заявили в поліції.
Інформація щодо події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України. Зловмисникам загрожує від від 3 до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше у Львівській області невідомий підпалив авто кандидата на пост глави ОТГ Веселого. У Миколаєві спалили автівку кандидата в депутати від «Слуги народу»
Крім того, в Запоріжжі обстріляли автомобіль кандидата в депутати міської ради.
Раніше Інформатор писав, що в Одеській області вчинили замах на кандидата в депутати.