«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Вони перевищили свої службові повноваження
У Харківській області четверо поліцейських вкрали жінку, а її чоловіка побили. За перевищення службових повноважень їм загрожує до восьми років в'язниці.
Про це повідомляє прес-центр обласної прокуратури,передає Інформатор .
Поліцейські підійшли до жінки не пред'явивши службових посвідчень, стали вимагати, щоб вона пояснила, з якою метою знаходиться на вулиці. Не отримавши відповіді, вони силоміць затягли жінку до автомобілю "Volkswagen Passat" та почали погрожувати відвезти її до відділу поліції і звинуватити у поширенні наркотичних засобів. За жінку спробував вступитися її чоловік, але поліцейські його побили.
"Не дивлячись на те, що потерпілий опору не чинив і просив припинити, йому заламали руки, одягли кайданки та продовжували наносити удари в обличчя та по тілу. При цьому один з поліцейських, використовуючи фізичну перевагу, продовжував незаконно утримувати жінку", - зазначили у прокуратурі .
За це поліцейським загрожує до восьми років позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.
Нагадаємо, у Києві затримали банду, яка викрала юнака та вимагала 1 млн доларів викупу.Крім того, під Києвом викрали підприємця. Його тиждень тримали у недобудованому будинку та вимагали 2 млн доларів.
Також Інформатор писав, що в Одеській області тримали у заручниках двох греків,їх катували два місяці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .