«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Фігурант скандалу спробував публічно виправдатися, але це не врятувало його від звільнення
З керівництва супермаркетів "Сільпо", "Фора" і Ringoo звільнили одного з топ-менеджерів після скандалу на політичному ґрунті. Маркетолог Слава Баранський в соцмережах висміював вишиванки і тих, хто їх носить, а також сміливо симпатизував російським артистам з неоднозначною політичною репутацією.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву Fozzy Group у Facebook.
"Кілька днів тому маркетинг-директор одного зы стартапів групи Слава Баранський на своїй персональній сторінці в соціальній мережі зробив публікації, зміст і форму яких ми не поділяємо, і які викликали обурення громадськості", - йдеться в заяві компанії.
Далі йдеться про те, що співробітники є цінністю підприємства. Керівники компанії, за словами автора посту, особисто зустрілися з Баранським.
"За підсумками зустрічі повідомляємо, що відтепер Слава Баранський припинив роботу в групі компаній Fozzy Group", - резюмували у прес-службі компанії.
У компанії також підкреслили, що мають "непорушні принципи" і працюють "для розвитку України та добробуту суспільства в цілому".
Нагадаємо, топ-менеджер Fozzy Group Слава Баранський втрапив у скандал через "непатріотичні" висловлювання, що принижують українську гідність.
Коли в соцмережах вибухнув скандал, Баранський визнав свої слова цинічними, компанія усунула його від роботи.
Він написав,що "по кожній тезі вкладався один сенс, а читався інший".
"Я був вражений скількох людей це образило і мені вкрай шкода", - зізнався він.
Раніше Інформатор повідомляв, що Моргенштерна не пустять, Баста може в'їхати:у Мінкульті розповіли подробиці про концерти російських артистів в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .