«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
«А коли вийде FENOMENAL’?» — питали ви мене протягом останніх трьох років. Цих запитів і коментарів було стільки, що я просто не змогла залишити їх без уваги.
Наші воїни продовжують успішно вести бойові дії у цьому напрямку
Українські десантники знищили групу російських спецназівців із Сибіру. Це сталося у районі селища Ямпіль Донецької області.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Командування десантно-штурмових військ Збройних сил України.
Після "теплої" зустрічі з українськими десантниками російські спецназівці зазнали втрат особового складу та техніки. Українські захисники зняли відео, де видно залишки бронетехніки та особового складу 24-ї окремої бригади спеціального призначення головного управління (раніше відоме як ГРУ) Генштабу РФ.
Нагадаємо, ЗСУ збили російський бомбардувальник Су-34 у Харківській області. Крім того, український боєць збив російський гелікоптер на другий день після того, як навчився користуватися зенітним комплексом «Ігла».
Також Інформатор писав, що під Києвом знайшли склад з боєприпасами бойовиків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.