“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Особи того, хто стріляв і померлого встановлюються
24 квітня, близько 14:40, на Соборній площі, біля ресторану «Артист» сталася стрілянина. Внаслідок інциденту загинув чоловік.
Місце події оточили. Про це повідомляє Інформатор з місця події.
За попередньою інформацією, загиблий - Анар Мамедов, житель Дніпра. Загиблий був за кермом Land Cruiser 200, в машині також знаходилася дитина.
На місці працюють патрульні, слідчий і судмедексперти. Дорогу перекрили. Електротранспорт стоїть. Деталі з'ясовуються.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Дніпрі затримали підозрюваних у стрілянині в ресторані «Тиниця».
Також повідомлялося, що стали відомі подробиці стрілянини на вулиці Титова в Дніпрі.