“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Була проведена експертиза
Більшість усіх відходів, що потрапляють на територію Угорщини річкою Тиса, мають румунське походження. Держекоінспекція розробляє відеосистему для моніторингу стану річок.
Про це заявив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, передає Інформатор.
«80 % сміття, що потрапило в Угорщину річкою Тиса, має румунське походження. Однак те, що наша країна виробляє лише п’яту частину всіх відходів, що засмічують Тису, абсолютно не знімає з нас відповідальності за налагодження системи поводження з відходами», — заявив Мальований.
Голова Держекоінспекції зазначив, що налагодження системи поводження з відходами в Україні має включати розробку схеми санітарної очистки населених пунктів, що передбачає налагодження системи збору та утилізації сміття, а також розвиток сортувальних ліній, сміттєспалювальних заводів.
«Важливе значення має й налагодження моніторингу стану річок. Один із кроків для впровадження такої системи спостереження незабаром буде прийнятий. Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса здійснює розробку документації для створення відеосистеми, яка буде проводити моніторинг стану річки на українсько-угорському кордоні», — пояснив Мальований.
Це спостереження дозволить вчасно знаходити сміттєві пробки та вживати заходів для їх усунення до того, як вони потраплять на територію сусідньої країни.
«Сподіваюся, цей проєкт буде реалізований у найкоротші терміни, що дозволить посилити контроль за чистотою річки Тиса», — резюмував Мальований.
Нагадаємо, на Закарпатті в басейні річки Тиса знайшли 42 незаконні сміттєзвалища. Крім того, Україні загрожує дефіцит питної води через скидання небезпечних речовин, недостатнього очищення стоків і засмічення річок. Збитки у сфері водних ресурсів у 2020 році склали 188 млн гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.