RU
Головна
Україна
Політика
13:00, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Старший радник Державного департаменту Амос Хохштайн заявив, що уряд США зараз комплексно працює над тим, щоб гарантувати імпорт газу з Європи в Україну. Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна, передає Інформатор. Ми працюємо над тим, щоб Україна продовжувала бути транзитною країною при поставках російського газу в Європу. Але ще один момент - потрібно забезпечити, щоб у разі, якщо з транзитом щось станеться, Україна мала можливість отримувати газ з Європи. Тут потрібно, щоб збігалися інтереси енергетичної безпеки як України, так і Європи, - сказав Хохштайн. Він зазначив, що Вашингтон працює з представниками урядів сусідніх з Україною країн для забезпечення в разі необхідності поставки газу з Європи в Україну. США налаштовані, щоб працювати з представниками урядів інших країн вашого регіону, щоб забезпечити в разі необхідності постачаннягазу з Європи в Україну, або через Словаччину, Польщу або Угорщину. І щоб такі поставки були своєчасними, особливо в разі гострої необхідностіабо надзвичайної ситуації, - додав Хохштайн. Нагадаємо, ціна на газ у Європі перевищила 1900 доларів за тисячу кубометрів. Крім того, Франція й Іспанія закликали ЄС розслідувати причину зростання цін на газ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Держдепі США заявили, що працюють над поставками газу з Європи в Україну

Читать на русском
У Держдепі США заявили, що працюють над поставками газу з Європи в Україну

За словами представника Держдепу, потрібно щоб такі поставки були своєчасними, особливо в разі гострої необхідності або надзвичайної ситуації

Старший радник Державного департаменту Амос Хохштайн заявив, що уряд США зараз комплексно працює над тим, щоб гарантувати імпорт газу з Європи в Україну.

Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна, передає Інформатор.

«Ми працюємо над тим, щоб Україна продовжувала бути транзитною країною при поставках російського газу в Європу. Але ще один момент - потрібно забезпечити, щоб у разі, якщо з транзитом щось станеться, Україна мала можливість отримувати газ з Європи. Тут потрібно, щоб збігалися інтереси енергетичної безпеки як України, так і Європи», - сказав Хохштайн.

Він зазначив, що Вашингтон працює з представниками урядів сусідніх з Україною країн для забезпечення в разі необхідності поставки газу з Європи в Україну.

«США налаштовані, щоб працювати з представниками урядів інших країн вашого регіону, щоб забезпечити в разі необхідності постачання газу з Європи в Україну, або через Словаччину, Польщу або Угорщину. І щоб такі поставки були своєчасними, особливо в разі гострої необхідності або надзвичайної ситуації», - додав Хохштайн.

Нагадаємо, ціна на газ у Європі перевищила 1900 доларів за тисячу кубометрів. Крім того, Франція й Іспанія закликали ЄС розслідувати причину зростання цін на газ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.