За сюжетом героїня Саші Заріцької переживає всі етапи екзистенційної кризи, такі знайомі кожному українцю, й завзято намагається вирватися із замкненого кола. Ця історія неодмінно відгукнеться людям, які так само чекають на весну в усіх сенсах цього слова.
Чоловік натрапив на артилерійський снаряд минулих воєн
У суботу, 9 жовтня, в Чернівецькій області 53-річний чоловік підірвався на старому снаряді в лісі. Туди він приїхав шукати історичні цінності.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Нацполіції Чернівецької області.
Інцидент стався біля села Добринівці. Загиблий - житель Рівного, в лісі він шукав історичні цінності.
"Чоловік під час пошуків історичних цінностей натрапив на артилерійський снаряд минулих воєн і підірвався на ньому", - розповіли в поліції.
До слова, поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) з поміткою "Нещасний випадок" Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, в середу ввечері, 15 вересня, в Карпатах стався вибух під час розпалювання багаття туристи,загинули 2 людей. За попередньою інформацією, вибухнув снаряд часів Першої світової війни.
Також Інформатор писав, що в Дніпрі вибухнув автомобіль,загинули двоє людей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .