«Всі ключові питання можуть бути вирішені лише на рівні лідерів. І зустріч може бути із залученням президента США. Ми вважаємо, що подальша робота між делегаціями має сенс, якщо вона спрямована на підготовку зустрічі лідерів».
Ця пісня присвячується всім хто зараз перебуває на території України. А також для тих хто поважає сучасну українську музику.
Поліція Чернігова отримала повідомлення про вибух у легковушці
У Чернігові стався вибух в автомобілі. В результаті, загинула пасажирка машини, а водій знаходиться в критичному стані в реанімації. Це сталося у вівторок, 13 лютого.
Про це повідомили в поліції. За даними правоохоронців, вибух стався 13 лютого близько 19:00. У результаті цього події травмувалися двоє пасажирів — чоловік і жінка, їх було доставлено до лікарні.
Однак, за уточненими даними, жінка померла від отриманих травм. Як повідомляє "Суспільне", жінка - 1990 року народження, як і чоловік. Також журналісти із посиланням на джерела пишуть, що в авто вибухнула граната. Трагедія відбулася на вулиці Єськова.
Наразі на місці події працюють слідчо-оперативні групи поліції разом з керівництвом районного управління поліції, вибухотехніки та криміналістична лабораторія. Поліція проводить ретельне розслідування.
В грудні 2023 року на Полтавщині, у Кременчуці, вибухнула граната в одному із багатоквартирних будинків. Інцидент стався вночі. В результаті одного з мешканців квартири, який народився 1968 року, госпіталізували до лікарні. Водночас там була ще одна жінка. Вона, на щастя, не постраждала. Поліціянти відкрили кримінальне провадження через незаконне поводження із вибухівками.
Нагадаємо також: 2024 рік для Сил оборони України буде роком стратегічної витримки й нарощення потужностей для майбутніх наступальних операцій, вважає військовий експерт Сергій Грабський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.