RU
Головна
Україна
Події
15:30, 19 Травня
Информатор UA

Интро

У Черкасах помер 14-річний підліток, який отримав поранення під час стрілянини в шкільному тирі. До цього він весь цей час перебував у реанімації. Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради, передає Інформатор . "На жаль, сьогодні, перестало битися серце дев'ятикласника Черкаської загальноосвітньої школи №34 Артема Попова, який місяць тому отримав травму в тирі КДЮСШ №2", - йдеться у повідомленні. Школяр отримав кульове поранення в голову на заняттях зі стрільби, його тренера відразу затримали. Підлітка в критичному стані без свідомості і з кровотечею голови відвезли до реанімації. Зазначимо, що слідчі порушили кримінальну справу за частиною по ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами), ч. 1 ст. 264 (недбале зберігання вогнепальної зброї і бойових припасів) КК України. Нагадаємо, в Черкасах 14-річний підліток отримав поранення під час занять зі стрільби у шкільному тирі. Крім того, в Києві після застілля чоловік вистрілив своїй дружині в голову - вона померла в лікарні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Черкасах помер 14-річний підліток, він отримав поранення під час занять зі стрільби у шкільному тирі

Читать на русском
У Черкасах помер 14-річний підліток, він отримав поранення під час занять зі стрільби у шкільному тирі

Весь час до цього він перебував у реанімації

У Черкасах помер 14-річний підліток, який отримав поранення під час стрілянини в шкільному тирі. До цього він весь цей час перебував у реанімації. 

Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради, передає Інформатор

"На жаль, сьогодні, перестало битися серце дев'ятикласника Черкаської загальноосвітньої школи №34 Артема Попова, який місяць тому отримав травму в тирі КДЮСШ №2", - йдеться у повідомленні. 

Школяр отримав кульове поранення в голову на заняттях зі стрільби, його тренера відразу затримали. Підлітка в критичному стані без свідомості і з кровотечею голови відвезли до реанімації. 

Зазначимо, що слідчі порушили кримінальну справу за частиною по ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами), ч. 1 ст. 264 (недбале зберігання вогнепальної зброї і бойових припасів) КК України.

Нагадаємо, в Черкасах 14-річний підліток отримав поранення під час  занять зі стрільби у шкільному тирі. Крім того, в Києві після застілля чоловік вистрілив своїй дружині в голову - вона померла в лікарні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.