Це історія, яка трапляється з багатьма дівчатами. Історія про наївність, про щирі почуття, коли ти закохуєшся і дуже швидко поринаєш у стосунки, віриш людині, відкриваєшся їй. А потім приходить розчарування — і, на жаль, таке в житті теж буває.
Причина виникнення вогню ще встановлюється
В одній з багатоповерхівок міста Черкаси сталася пожежа. Рятувальники евакуювали шістьох людей, ще двоє людей постраждали та були госпіталізовані.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій .
Пожежа сталася близько 20:40 20 лютого на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку, який знаходиться по вулиці Чорновола. Після цього на місце події прибули пожежники, які врятували з палаючої квартири двох чоловіків.
"Врятовані з травмами різної тяжкості госпіталізовані. У той же час, за допомогою автодрабини пожежники евакуювали шістьох людей з квартири на верхньому поверсі, серед них двоє дітей", - йдеться в повідомленні.
Рятувальники локалізували пожежу о 20:45, а о 20:50 - ліквідували. Причина виникнення вогню ще встановлюється.
Нагадаємо, раніше в Черкасах троє чоловіків побили депутата міської ради.Депутат звернувся до поліції із заявою про напад.