«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
«Без неї» — це трек про післясмак великого кохання. Не про конфлікт, не про скандал, а про тихий стан, коли ніби все ще живеш, але без неї, як без шкіри.
До поліції звернувся колишній міністр культури Чехії Даніель Герман
У середу, 25 жовтня, правоохоронні служби Чеської республіки завершили розслідування проти одіозної Нели Ліскової. Її звинувачують у розпалюванні ненависті до групи людей. Ліскова так званий "почесний консул днр". Справу передали до суду.
Про те, що у Чехії відбудеться суд проти "почесної консулки днр" пише видання iDNES. Жінка закликала "деукраїнізувати та денацифікувати Чехію".
"Я сподіваюся, що всі, хто підтримує цього нацистського монстра і його послідовників, будуть притягнуті до повної відповідальності. Деукраїнізація і денацифікація Чехії - ось наше завдання!" - писала Ліскова у соцмережі і супроводила твіт фотографією президента України Володимира Зеленського.
До поліції звернувся колишній міністр культури Чехії Даніель Герман. Колишнього міністра обурило, що вона написала "росія перемагає і буде перемагати".
Нела Ліскова була членом партії Соціал-демократії. У 2014 році вона взяла участь у муніципальних виборах в Остраві.
"Консулка" очолила об'єднання "представницький центр донецької народної республіки". Вона позиціювала себе за як "почесного консула днр в Україні", яка підконтрольна рф. Асоціацію розпустили рішенням суду 2017 року через незаконну діяльність.
Ліскову раніше притягували до відповідальності за пропаганду. Зокрема, віцеспікерка Палати депутатів Ольга Ріхтерова виграла суд проти неї. Вона отримала компенсацію у розмірі 50 тисяч крон (2141 доларів).
За вироком суду, у 2019 році Ліскова неодноразово публікувала у Facebook неправдиву публікацію про те, що Ріхтерова хотіла б, щоб Чехія роздала квартири біженцям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.