Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Найчастіше в Чехії від агресії потерпають молоді українці до 40 років
Більш ніж половина українських біженців, які знайшли прихисток в Чехії, стикалися там з агресією через своє громадянство. Йдеться як і про словесні образи, так і про фізичний напад. Найчастіше агресивно в Чехії ставляться до жінок з України.
Про це свідчать результати опитування чеського дослідницького агентства PAQ Research, пише видання Vinegret.cz. Зазначається, 57% опитаних українців заявили, що стикалися з вербальною агресією через своє українське походження, ще 5% розповіли, що зазнавали фізичного нападу.
Опитування показало, що набагато частіше від словесних нападів потерпають молоді українці до 40 років, ніж літні люди - 62% і 30% відповідно. При цьому, жінки частіше за чоловіків стикаються з агресією.
У сфері обслуговування з агресією через походження зіткнулися 67% українських працівників. А серед біженців, які стикалися з фізичним насильством, 14% складають батьки-одинаки з двома та більше дітьми.
"Тут часто йдеться про фізичні напади між дітьми. Однак у повних сім'ях із двома батьками та кількома дітьми про подібний досвід повідомили лише 6% опитаних", - йдеться у результатах опитування.
В Чехії державне гуманітарне житло біженцям з України надається як первинна допомога. Отримати його можливо за наявності вільних місць та подання заяви на таке житло через Крайові центри допомоги Україні (KACPU). Житло українцям може бути надане в будь-якому населеному пункті в Кладні та Кутній Горі. Перебувати в гуманітарному житлі можна 150 днів з наступного дня після дати надання першого тимчасового захисту. Після закінчення цього терміну право на державне гуманітарне житло втрачається автоматично. Проте, категорії вразливих осіб мають право проживати в гуманітарному житлі безкоштовно і після закінчення 150 днів. До таких категорій відносяться:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.