Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
У центральних і західних областях будуть значні дощі
У четвер, 8 жовтня, у східних областях, а також частини Одеської області оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій .
"За даними Укргідрометцентру, 8 жовтня у східних областях і більшості районів Одеської області збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки", - йдеться у повідомленні.
Крім цього, 8 - 9 жовтня, у зв'язку з очікуваними значними опадами, на річках басейнів Прута та Сірету очікується підвищення рівнів води на 0,2 - 0,7 м над рівнями (на 8 год 7 жовтня), без негативних наслідків.
При цьому 8 жовтня вдень у Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Житомирській областях значні дощі (оголошений перший рівень небезпеки, жовтий).
Нагадаємо, сьогодні в більшості регіонів України буде похмура і прохолодна погода.У західній частині країни будуть сильні дощі.