У Буданова розповіли, як росія застосовує внутрішні резерви своєї армії для придушення повстанців

Читать на русском

Кремль наразі не перекидає з України війська, а намагається обмежитись внутрішніми ресурсами зс рф

Читать на русском
Розвідка про майбутні події в росії
Зараз Еремль застосовує внутрішні резерви своєї армії для придушення повстанців, але приховувати цей конфлікт уже неможливо - розвідка

Кремль наразі не перекидає з України війська, а намагається обмежитись внутрішніми ресурсами зс рф

Кремль застосовує внутрішні резерви російської армії для придушення повстанців. Однак приховувати цей конфлікт уже неможливо. На території країни-агресорки панує безлад, хаос, анархія і безвладдя.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. Він розповів про майбутні події в росії.

"В останні місяці ці події лише набирають обертів. Збільшується географія діяльності повстанців, збільшується кількість учасників цих акцій, і зрештою ми повинні розглядати не лише окремо взяті події на Бєлгородщині, але в цілому так звана російська федерація сьогодні - це неспроможна держава, всередині якої величезна кількість конфліктів. Центральна влада неадекватна, і події на Бєлгородщині це демонструють. Все що-небудь боєздатне зосереджене на окупованих українських територіях, а на території самої росії — безлад, хаос, анархія і безвладдя. Це означає, що подібні конфлікти можуть ширитись у різних куточках цієї території, яка зараз називається російською федерацією", - наголосив Юсов, додавши, що події торкнуться і столичного регіону росії.

Юсов також підтвердив, що Кремль наразі не перекидає з України війська. Там намагаються обмежитись внутрішніми ресурсами зс рф.  

"Є інформація про підготовку таких заходів. Але той факт, що вони вже задіюють власні збройні сили, в тому числі армійську авіацію, артилерію – це вже факт доведений, і відповідно далі приховувати, що нічого не відбувається, путінський режим уже просто не в змозі", - Юсов.

 

Тривожна ситуація на Бєлгородщині 

22 травня представники "Російського добровольчого корпусу" (РДК) та легіону "Свобода росії" (ЛСР) оголосили про початок операції зі "звільнення" Бєлгородської області рф. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) наголошували, що рейди у Бєлгородській області рф показують відсутність у російської влади розуміння, як реагувати на ситуацію. Це викликає в інформаційному просторі країни-агресорки хаос. Також зростає критика на адресу військового керівництва. Під час операції на Бєлгородщині ліквідували полковника зс рф Стесєва Андрія Васильовича. Це сталося у ніч проти 5 червня.

Нагадаємо, що російські військові планують знищити артилерією Шебекіно Бєлгородської області рф. Крім того, Пригожин допустив ядерний удар по Бєлгородщині.

Також Інформатор писав, що кого рф відправить на оборону Бєлгородської області рф.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.