У Буданова неочікувано заговорили про економічну шкоду від війни: це не перше подібне дослідження

Обмеження внутрішнього виробництва, ускладнення логістики, позбавлення доступу до світових ринків та дискредитація України у світі - ключові цілі гібридної кампанії РФ

Економічні наслідки війни
В ГУР заговорили про економічну шкоду від війни. Колаж: Інформатор

Росія веде гібридну компанію як частину війни проти Україні. І в її межах вона атакує українську економіку. Цілі ворога - обмеження внутрішнього виробництва, ускладнення логістики, позбавлення доступу до світових ринків та дискредитація України у світі.

Про це заявив представник ГУР МО України Андрій Юсов під час конференції “Безпека бізнесу в умовах війни та штучного інтелекту”. Він описав інструменти, які ворог використовує для дестабілізації української економіки:

  • інформаційні атаки та дискредитація;
  • кібератаки на бізнес та інфраструктуру;
  • підкуп та компрометація впливових фігур;
  • індивідуальний терор та залякування.

"Держава-агресор Росія має досвід у веденні гібридної війни, включно з дестабілізацією економік через дезінформацію, зовнішній тиск та внутрішню дезорганізацію. Проте стійкість українського бізнесу і держави залишається високою, особливо завдяки підтримці західних партнерів, посиленню антикорупційної інфраструктури, активності громадянського суспільства, патріотичності представників українського бізнесу, розвитку кіберзахисту", - наголосив Юсов.

Економіка страждає через війну

Про уповільнення темпів економічного зростання через війну раніше говорили українські економісти. Статистика Держстату підтвердила їхні висновки. Також недавно стало відомо, що Світовий банк погіршив прогнози економічного зростання України до кінця 2025 року.

Раніше у Буданова робили заяви про те, що не українська, а саме російська економіка через надмірні витрати на ведення війни поступово занурюється у глибоку кризу. За розрахунками ГУР економічні ресурси Росії будуть остаточно вичерпані до кінця 2025 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube