RU
Головна
Світ
19:55, 14 Вересня
Информатор UA

Интро

У Білорусі чоловікові дали 1,5 роки в'язниці за публікацію у Telegram, в якій він нібито образив самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Він відбуватиме покарання в колонії загального режиму. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Генпрокуратуру Білорусі . Пост в месенджері він написав у серпні минулого року. Він опублікував інформацію у вигляді орієнтування на розшукувану особу з фото Лукашенко. "Після чого під зображенням написав на адресу президента Республіки Білорусь наклепницькі вигадки і образи", - повідомили в прокуратурі. У прокурора заявили, що чоловік "провину визнав і розкаявся". Суд призначив йому позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців в колонії загального режиму. Також Інформатор повідомляв, що Лукашенко вважає важливим навчити білорусів поводитися зі зброєю,щоб бути готовими до війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Білорусі чоловікові дали 1,5 роки в'язниці за пост у Telegram з критикою Лукашенка

Читать на русском
У Білорусі чоловікові дали 1,5 роки в'язниці за пост у Telegram з критикою Лукашенка

Він відбуватиме покарання в колонії загального режиму

У Білорусі чоловікові дали 1,5 роки в'язниці за публікацію у Telegram, в якій він нібито образив самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Він відбуватиме покарання в колонії загального режиму.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Генпрокуратуру Білорусі .

Пост в месенджері він написав у серпні минулого року. Він опублікував інформацію у вигляді орієнтування на розшукувану особу з фото Лукашенко.

"Після чого під зображенням написав на адресу президента Республіки Білорусь наклепницькі вигадки і образи", - повідомили в прокуратурі. 

У прокурора заявили, що чоловік "провину визнав і розкаявся". Суд призначив йому позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців в колонії загального режиму.

Також Інформатор повідомляв, що Лукашенко вважає важливим навчити білорусів поводитися зі зброєю,щоб бути готовими до війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.