«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
У центрі шторму зафіксували потенційно рекордно низький барометричний тиск
У Беринговому морі бушує один з найсильніших штормів, які коли-небудь бували у північній частині Тихого океану. Хвилі досягають 18 метрів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Національної служби погоди США .
«Циклон-бомба» з ураганним вітром і 18-метровими хвилями вдарив по ділянці Алеутських островів на Алясці. Швидкість вітру тут сягає 160 кілометрів на годину.
У центрі шторму зафіксували потенційно рекордно низький барометричний тиск для Берингового моря у 921 миллибар.
Відзначається, що шторм бушує далеко від населених пунктів і не має значного впливу на людей, окрім тих, які перебувають на морських судах і в літаках.
Нагадаємо, раніше рятувальники нагадали, чого варто побоюватися на тонкому льоді любителям зимової риболовлі.