Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Навіть якщо росія формально вийде з угоди, безпека суден буде під наглядом Туреччини
Турція та Україна підтвердили, що зернова угода, яку турецький лідер хоче продовжити ще на два роки, збережеться. Це станеться, навіть якщо росія формально з неї вийде.
Про це повідомляється у Twitter-акаунті "Ukraine War Now ✙". Турецькі ВМС забезпечуватимуть безпеку коридорів для суден.
У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, країни півдня стали залежними від українських постачань зерна та інших агропродуктів, оскільки російська блокада портів у Чорному морі призвела до перекриття транспортного сполучення. У такій ситуації, Туреччина та Організація Об'єднаних Націй (ООН) уклали "зернову угоду" з рф та Україною, з метою створення гуманітарного коридору в Чорному морі.
Однак, в останні тижні представники Кремля почали активно заявляти, що вони не продовжуватимуть "зернову угоду" після 18 липня. Прессекретар путіна Дмитро Пєсков заявив, що "зернова угода" не має шансів на продовження. Російська сторона виправдовує таке рішення тим, що умови угоди про експорт російського аміаку через територію України не були виконані.
Наступні домовленості щодо "зернового коридору" мають завершитись 17 липня, після 11 місяців функціонування цього механізму. Протягом цього періоду українські аграрії змогли експортувати мільйони тонн зерна, що значно сприяло подоланню продовольчої кризи у світі.
Нагадаємо, раніше "Інформатор" писав, що G7 розробляє схему ідентифікації українського зерна. "Велика сімка" трудиться задля того, щоб росія більше не привласнювала собі його.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.