«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Наразі проводиться детальне вивчення уламків збитих російських літаків.
У збитих над Україною російських льотчиків не розкриваються парашути. Днями українською системою ППО було збито ворожий літак Су-25. Льотчик катапультувався, але загинув.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
"Днями українською системою ППО було збито російський літак Су-25. Ворожий льотчик катапультувався, але загинув. Збитий російський пілот став одним із багатьох тисяч окупантів, які прийшли "на Україну", а залишаться назавжди в українській землі. Однак цей випадок має свою особливість і поповнив статистику збитих асів Путіна, у яких після катапультування не розкрився парашут", - йдеться у повідомленні.
Зараз проводиться детальне вивчення уламків цього і раніше збитих літаків російських бойовиків, з попередніх результатів випливає, що однією з причин неспрацьовування парашута може бути його умисне неправильне укладання перед вильотом.
"На перший погляд це парадоксальний висновок. Проте виходячи з того, що російським матерям для задоволення геополітичних амбіцій кремлівського карлика Путіна необхідно розгорнути воістину стаханівський рух за народженням не дітей, а танкістів, артилеристів та фахівців інших військових спеціальностей, багато тисяч яких стали добривом для українських Чорноземів, такий варіант не слід повністю виключати... Тим більше, кожен з російських льотчиків, які здійснюють бойові вильоти в українське небо, вбивають українських жінок і дітей, руйнують 500-кілограмовими бомбами і ракетами наші міста, що мають тисячолітню історію, за міжнародними канонами – військовий злочинець , який буде засуджений на великий тюремний термін, віддавати таких людей у руки правосуддя і відкрити правду всьому світу – це якось не за кремлівськими правилами. Краще льотчику перед вильотом силами традиційно сіренького та непомітного особиста (спадкоємця "Залізного Фелікса" та дрібного Путіна) трохи "підправити" парашут", - наголошується в повідомленні..
Нагадаємо, у Харкові на територію авіаційного заводу впав російський літак, будівля зруйнована. Крім того, у Харкові впіймали пілота збитого рашисткого літака, він бомбардував мирних жителів.
Також Інформатор писав, що українські військові збили літак бойовиків над Затокою, пілота шукають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: Костянтин Немічов