Головна
Україна
Події
10:07, 21 Лютого
Информатор UA

Интро

Три авіакомпанії призупинили польоти до України. Рішення ухвалили до кінця лютого.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters. Скандинавська авіакомпанія SAS відмінила щотижневий рейс Осло-Київ у вівторок, 22 лютого, через ситуацію з безпекою. Авіакомпанія не літатиме у повітряному просторі України до 27 лютого, а рішення про рейс 1 березня ухвалять пізніше. Як пише avianews, австрійська авіакомпанія Austrian Airlines та шведська Swiss International Air Lines (Swiss) оголосили про зупинення більшості рейсів в Україну на тлі зростання напруженості в регіоні.  Austrian Airlines літає з Відня до Києва, Львова та Одеси. В авіакомпанії заявили, що зупиняють рейси до Києва та Одеси до кінця лютого. Рейси Відень-Львів авіакомпанія продовжить у звичайному режимі. Swiss призупинить польоти своїм єдиним маршрутом в Україну Київ-Цюрих з 21 по 28 лютого. В авіакомпанії уточнили, що також відмовилися від використання повітряного простору України для транзитних рейсів. Нагадаємо, норвезька авіакомпанія припинила польоти над Україною. Крім того, авіакомпанія Bees Airline виведе усі свої літаки з України через загрозу вторгнення РФ. Також Інформатор писав, що німецька авіакомпанія Lufthansa призупинила польоти в Україну. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.     

Три авіакомпанії призупинили польоти в Україну

Читать на русском

Компанії скасували щотижневі та транзитні рейси

Читать на русском
Три авіакомпанії призупинили польоти в Україну

Компанії скасували щотижневі та транзитні рейси

Три авіакомпанії призупинили польоти до України. Рішення ухвалили до кінця лютого. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.

Скандинавська авіакомпанія SAS відмінила щотижневий рейс Осло-Київ у вівторок, 22 лютого, через ситуацію з безпекою. Авіакомпанія не літатиме у повітряному просторі України до 27 лютого, а рішення про рейс 1 березня ухвалять пізніше. Як пише avianews, австрійська авіакомпанія Austrian Airlines та шведська Swiss International Air Lines (Swiss) оголосили про зупинення більшості рейсів в Україну на тлі зростання напруженості в регіоні. 

Austrian Airlines літає з Відня до Києва, Львова та Одеси. В авіакомпанії заявили, що зупиняють рейси до Києва та Одеси до кінця лютого. Рейси Відень-Львів авіакомпанія продовжить у звичайному режимі. Swiss призупинить польоти своїм єдиним маршрутом в Україну Київ-Цюрих з 21 по 28 лютого. В авіакомпанії уточнили, що також відмовилися від використання повітряного простору України для транзитних рейсів.

Нагадаємо, норвезька авіакомпанія припинила польоти над Україною. Крім того, авіакомпанія Bees Airline виведе усі свої літаки з України через загрозу вторгнення РФ.

Також Інформатор писав, що німецька авіакомпанія Lufthansa призупинила польоти в Україну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.