Хто із зірок прийщов на похорон: були телеведучі Анатолій Анатоліч, Костянтин Грубич, Андрій Джеджула, Олександр Педан та інші
У п'ятницю, 23 травня, в Києві пройшла церемонія прощання та похорон з актором, телеведучим, військовослужбовцем Максимом Неліпою. Захисник України загинув на фронті 12 травня. Йому навіки 48 років. Інформатор-Україна розкаже, хто з представників шоу-бізнесу прийшов попрощатися з Максимом Неліпою, а також про зіркові публікації, присвячені військовослужбовцю в день похорон.
Кар'єра Максима Неліпи розпочалась з КВК. Він грав за команду "Ковбої Політеха". Тож і церемонія прощання зірки, зокрема, "Дизель шоу" та "Танці з зірками" пройшла в Центрі культури та мистецтв Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Провести друга та колегу прийшли знаменитості, які не тільки раніше грали в КВК, але й дружили з ним.
Серед них, зокрема, був і телеведучий, інфлюєнсер Анатолій Анатоліч (Анатолій Яцечко). На церемонію прощання він приїхав з дружиною Юлою. Максим не раз був в них вдома, вони дружили. Тож Анатоліч присвятив зворушливу публікацію захиснику України.
"Пригадую Макса як одного з найулюбленіших ведучих 2000-х. Періоду розквіту українського телебачення. Це були часи яскравих особистостей, за якими я слідкував і мріяв бути таким самим. Шкода, що в якийсь період карʼєра Макса дала тріщину. Бо життя артиста дуже крихке. Сьогодні ти зірка, а за рік без проєктів тебе вже починають забувати. Бо інші шоу, інші обличчя. Але я вірив, що не все втрачено. І можливо після повернення до цивільного життя, думав я, Макс зможе знову повернутися до ТБ.
Бо він ветеран і він перш за все дуже хороший ведучий.І от зараз він отримав ту порцію увагу, яку звик отримувати свого часу на сцені. Це несправедливо. Людина - свято. Людина - усмішка. Макс. Але життя взагалі несправедливе", - зазначив Анатолій Анатоліч.
Переглянути цей допис в Instagram
В КВК, правда як і Толіч за іншу команду, грав і телеведучий, захисник України Андрій Джеджула. З гумором він згадав ті часи.
"Ми завжди всі між собою дружили. В нас ніколи не було конфліктів. Він завжди був такою людиною, яка душа компанія, однозначно. Він завжди міг пожартувати саме так, що ти розривався. Якщо не знав що відповісти, він просто усміхався. В нього була шалена усмішка, якої ні в кого не було. Велетенський рот на всі зуби. Коли він усміхався, ми думали, що в нього 40 зубів, а не 32. Він дуже позитивна людина", - розповів виданню Новини.LIVE Андрій Джеджула.
На церемонії прощання був і телеведучий Костянтин Грубич. Напередодні він також присвятив Максиму Неліпі пост, в якому зазначив - вони не були близько знайомі. Свого часу Грубича кликали на місце Неліпи в одному з телешоу.
"Дізнався багато нового для себе про нього: будучи "зіркою", працював за фахом у зоні відчуження ЧАЕС, їздив з усіма на вахти, як мужньо воював… Не було на прощанні дружини і майже дорослих дітей… Чув, що за кордоном. Тонкощі не суттєві проти факту їх відсутності у кульмінаційний момент… Трагедія в кубі… Ще раз побачив, як правильно треба жити. Спочивай, герою", - написав він.
В коментарях, щоправда, Грубичу дісталось від деяких користувачів соцмереж. Дехто прочитав осуд, що дружина та діти не приїхали на похорон. Втім, за словами Костянтина, він просто висловив факт, який його здивував.
Щодо учасників "Дизель Студіо", то в соцмережах у день похорон вони не робили публікації. Акторка Яна Глущенко, яка нещодавно пішла з колективу, раніше казала, що попрощається з Максимом Неліпою на Майдані Незалежності. На момент написання матеріалу сторіз у своєму Instagram вона не робила.
Слід зазначити, що на церемонії прощання був і телеведучий Олександр Педан, але він також не публікував світлини в соцмережах. Свого часу Максим Неліпа працював в ранковому шоу "Підйом" на "Новому каналі". Педан теж був в цьому проєкті, але в іншому складі ведучих.
Максим Неліпа служив в Силах безпілотних систем у складі 14 окремого полку безпілотних авіаційних комплексів. Зірковий захисник України у званні старшого лейтенанта нещодавно був призначений командиром роти. Побратими Максима Неліпи продовжують виконання бойових завдань. Поховали захисника України на Байковому цвинтарі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.